preloader
 • logo lc
 • Selligent Marketing Cloud. Przełomowy wymiar komunikacji.

  Wyobraź sobie, że możesz w prosty sposób wykorzystać integralne dane o kliencie, żeby dostarczyć adekwatną komunikację w wybranym przez Ciebie kanale w czasie rzeczywistym. Możesz automatycznie sterować sprytnymi bloczkami komunikującymi najbardziej adekwatne produkty dla indywidualnego klienta. Albo rozwiązywać problemy swoich klientów podpowiadając im rozwiązania dzięki gotowym do zaimplementowania algorytmom.

   

   

   

  Teraz to możliwe z platformą Selligent Marketing Cloud…

   

   

   

   

  Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, samouczące się algorytmy analizują dane w czasie rzeczywistym dostarczając skuteczne rozwiązania dla Twoich klientów. W rezultacie takie podejście przekłada się , m.in., na wzrost konwersji, zaangażowania i lojalności.

   

   

   

   

  5 kluczowych korzyści dla Ciebie?

   

  1. Zoptymalizuj wszystkie aspekty komunikacji: oferty, odbiorców, obsługę klienta
  2. Zintegruj dane (profil klienta, dane behawioralne i demograficzne, kluczowe założenia biznesowe) w celu dostarczenia najbardziej adekwatnych produktów/usług w czasie rzeczywistym we wszystkich kanałach dedykowanych konkretnemu klientowi. *Wystarczy wybrać gotowy algorytm tłumaczący założenia biznesowe i dostarczający danych, które podsuwają najbardziej efektywne rozwiązania dla danego wyzwania.
  3. Spersonalizuj rekomendacje produktów/usług bazując na zachowaniu klientów, kalkulacjach statystycznych czy listach życzeń
  4. Komunikuj omnichannelowo dopasowanymi ofertami dedykowanymi dla zidentyfikowanych i anonimowych klientów, uwzględniając automatyzację integralnego kontentu i wsparcie w obrębie personalizacji doświadczenia klienta z marką
  5. Zintegruj algorytmy z założeniami biznesowymi, kluczowymi wskaźnikami efektywności. Przetestuj różne scenariusze z użyciem filtrów na algorytmach (w zależności od parametrów produktów, zawartości koszyka, innych zdefiniowanych kryteriów)

   

   

   

   

  Chcesz:

  • poznać 3 klasy gotowych do użycia algorytmów z podziałem na konkretne kategorie, które dostarczą adekwatnych rozwiązań zarówno dla klientów jak i dla Twoich założeń biznesowych?
  • dowiedzieć się więcej o budowaniu komunikacji z użyciem sprytnych bloczków ?
  • zapoznać się z ofertą Selligent Marketing Cloud i komunikacji wspieranej przez AI?

   

   

  Chcesz zacząć Twoją przygodę z Selligentem? -> Zostaw wiadomość. Chętnie opowiemy Ci więcej 🙂

   


  Źródło: 

  • www.selligent.com

   

 • To_top_arrow