preloader

Dzwonimy z filmu – film personalizowany

Od kilku dni prowadzimy dla Orange pierwszą w Polsce kampanię wykorzystującą filmy personalizowane połączone z obsługą konsultantów contact center. Wystarczy obejrzeć film, kliknąć w przycisk na końcu, by po kilku minutach zadzwonił telefon i w słuchawce odezwał się ktoś, kto pomoże dokończyć proces zmiany usług.

film_personalizowany

Film został przygotowany dla Orange Polska we współpracy z renderapi.com (personalizacja video) i CCIG (contact center). Każdemu adresatowi przedstawia jego zestawienie usług, z których obecnie korzysta, wysokość płaconych rachunków, a także indywidualną sugestię dodania kolejnej usługi z oferty Orange. Każdy zainteresowany przedstawioną propozycją może poprosić (z poziomu odtwarzacza w przeglądarce) o kontakt telefoniczny, a ten nastąpi do kilku minut po kliknięciu przycisku na końcu filmu.

Dzwonimy zatem tylko do osób zainteresowanych, które poznały już szczegóły oferty, pozostawiając „w spokoju” wszystkich tych, którym zaproponowane rozwiązanie nie jest potrzebne. 

Filmy są  wysyłane e-mailem z adresu internetowego osoby, która następnie pojawia się w filmie. Sama wiadomość jest bardzo ascetyczna w formie, by jak najbardziej przypominać osobistą korespondencję a nie kolejny newsletter.

 

Szanowna Pani Anno,

Dzięki temu, że posiada Pani usługi w Orange, już dziś może Pani skorzystać z naszej dodatkowej oferty i zyskać rabat Orange Open. Dlatego przygotowałam dla Pani krótką wideoprezentację z analizą Pani konta i ciekawą propozycją usługi, umożliwiającą skorzystanie z 25 zł rabatu.

Z poważaniem,

Agnieszka Nowak
Konsultant Orange Open
Orange Polska
Oferty Głosowe i Wsparcie Klienta
Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa

 

Aby móc sterować ruchem przychodzącym, kolejne paczki (po kilka tysięcy rekordów) są wysyłane w określonych odsępach, a my możemy na bieżąco analizować, jak wiele kontaktów „do oddzwonienia” pojawia się w każdej z nich. Każdy, kto przeczytał wiadomość chciał zobaczyć nasze video. Gdy w ubiegłym tygodniu uzyskaliśmy w jednej paczce CTR do OR = 100%, wiedzieliśmy że jest dobrze…