preloader

Cały świat już z niego korzysta! Dlaczego Selligent?

Obecnie świat prześciga się w nowinkach technologicznych, które mają wywołać “wooow” u klientów. I może nawet nic w tym złego, jeśli to “wooow” nie jest tylko chwilowym, gadżeciarskim zauroczeniem, ale przede wszystkim wnosi rzeczywistą wartość, która jest preludium do budowania relacji opartej na aktywnym słuchaniu. Złota zasada? Jak sugeruje Jay Baer “Stop trying to be amazing and start to be useful”. A ja bym nawet zmodyfikowała na... “amazingly useful”? ;)

Dlaczego zaczęliśmy naszą współpracę z Selligentem?

Wierzymy w marketing oparty na wiedzy, który dostarcza skutecznych rozwiązań dedykowanych dla indywidualnego klienta. Cenimy personalizowaną, wartościową komunikację. Takie podejście stawia w centrum uwagi rzeczywiste potrzeby wykorzystując dane transakcyjne, behawioralne i personalne, jakimi podzielili się z nami ludzie.  

Potrzebowaliśmy narzędzia prostego w obsłudze a jednocześnie na tyle elastycznego, które pozwoliłoby nam skorzystać z tych funkcji, które są adekwatne przy obsłudze projektów o zróżnicowanej wielkości i wymaganiach. Możliwość selekcji modułów potrzebnych nam do efektywnej komunikacji z klientem miała przełożyć się też na ekonomiczność oferty.

W poszukiwaniu użytecznych rozwiązań do zarządzania kampaniami trafiliśmy, w maju 2015-tego roku, na wschodząca gwiazdę na rynku marketing automotion. Po przejściu certyfikacji otrzymaliśmy jako pierwsi w Polsce  status “agency partner”. Nasze działania przełożyły się na rzeczywiste wyniki docenione w Polsce (“The Best New Loyalty Activities of the year 2017” podczas 8. POLAND & CEE LOYALTY SUMMIT) i za granicą (pierwsza nagroda w kategorii “Loyalty” podczas Selligent Award 2017).

Obecnie nie tylko wspieramy nasze kampanie wraz z Selligentem, ale chętnie dzielimy się doświadczeniem i pomagamy wdrażać to narzędzie. -> Chcesz zacząć swoją przygodę z Selligentem? )